Skip to content Skip to footer

Освітні можливості листопаду. Частина 2

Регіональні медіа запрошують до участі у довгостроковому проєкті. Метою є комплексно підтримати редакції у боротьбі з дезінформацією і пропагандою, а також посилити їхню спроможність. Проєкт триватиме з 2023 по 2027 рік, передбачатиме різні події та тренінги, а до участі запрошують не окремих журналістів, а саме редакційні команди. 

Деталі та реєстрація.

Онлайн-медіа «Свідомі»  запрошує на форум у Києві 24-25 листопада. Серед заявлених тем цензура під час війни, довіра читачів до медіа та Telegram-каналів, досвід локальних медіа тощо. Форум планують перетворити на майданчик для діалогу між медіа та читачами. 

Кількість місць обмежена, тому охочих закликають подаватися скоріше.

З 23 по 26 листопада у Львові відбудеться тренінг з ІТ-безпеки та безпековий курс для журналістів. Навчайтеся захищати себе від кіберзагроз та отримайте навички домедичної допомоги. Участь безкоштовна, компенсація проїзду та надання харчування та проживання. Обмежена кількість місць.

Організатори: Асоціація незалежних регіональних видавців України, Міжнародний фонд страхування журналістів, Europäisches Zentrum für Presse- und Medienfreiheit (ECPMF), EU4IM.

Реєстрація за посиланням.

Школа журналістики The Kyiv Independent — це 10-денний навчальний курс для українських журналістів, які хочуть писати для міжнародної аудиторії. Навчання відбудеться з 1 по 10 грудня.

Деталі та реєстрація.

Залишити коментар