Skip to content Skip to footer

Освітні можливості липня. Частина 2

На зустрічі в рамках LMF Talks виступить Люк Гардінґ — британський журналіст, іноземний кореспондент The Guardian. У 2022 році він опублікував книгу про російське вторгнення в Україну у 2022 році під назвою «Вторгнення», яка охоплює події з лютого по вересень 2022 року і базується на репортажах журналіста з передової. Модеруватиме зустріч Антон Семиженко.

Реєстрація за посиланням.

Центр демократії та верховенства права запрошує на онлайн-тренінги, присвячені ШІ, новому медійному закону, модерації контенту в соцмережах тощо. Експертами тренінгів є Павло Бєлоусов, Тетяна Авдєєва, Ярослав Зубченко, Людмила Панкратова та Оксана Мороз. 

Реєстрація за посиланням.

Internews Ukraine, Національний координаційний центр кібербезпеки та CRDF Global проведуть онлайн воркшоп де, серед іншого, обговорять основні виклики в роботі з текстами про кібербезпеку та базові навички з кібергігієни. Власним досвідом поділяться Андрій Манкіш та Анастасія Островська з НКЦК, Надія Баловсяк з УКУ та Павло Бєлоусов — фахівець з інформаційної- та кібербезпеки ГО «Інтерньюз Україна».

Деталі за посиланням.

Комісія з журналістської етики проведе лекцію «Культурні основи російської війни проти України: що варто розуміти журналістам» для регіональних журналістів, студентів факультетів журналістики та всіх зацікавлених. Спікером є президент українського ПЕН, філософ, письменник, журналіст — Володимир Єрмоленко. 

Деталі за посиланням.

Військова школа «Боривітер» запрошує представників благодійних фондів, неурядових організацій, волонтерських об’єднань та недержавних ЗМІ на курс цифрової та особистої безпеки у Києві. У програмі курсу базові принципи інформаційної безпеки, методи протидії ІПСО, підготовка до відряджень у зону бойових дій тощо.

Деталі за посиланням.

Залишити коментар