Skip to content Skip to footer

Освітні можливості листопаду. Частина 1

Так-так, наш Форум! Якщо ви розмірковували, і досі не відправили заявку, саме час це зробити. Адже шалений відгук і попит змушує нас робити це на тиждень раніше. Що у програмі? Два дні цікавих й корисних воркшопів, нетворкінг і найголовніше — пошук рішень для підсилення локальних медіа. 

Деталі та реєстрація.

Media Development Foundation продовжує підтримувати регіональні медіа. Програма ставить на меті покращити доступ до надійної інформації, сприяти відновленню та розвитку громад. Це можливість отримати до 1 млн грн для малих і середніх медіа, а також до 2 млн грн для великих. До участі запрошують незалежні регіональні та локальні медіа із Херсонської, Миколаївської, Одеської, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Донецької, Луганської, Сумської, Чернігівської, Київської областей.

Деталі та реєстрація.

Медійників, що живуть і працюють в умовах війни, запрошують на базовий безпековий курс. Шість основних тем тренінгу: тактична медицина, цифрова безпека, оцінювання ризиків, виживання в бойових умовах та евакуація. Наприкінці навчання учасникам нададуть аптечки та сертифікат про проходження тренінгу. 

Деталі та реєстрація.

Регіональних активістів, представників громадських організацій та журналістів-розслідувачів з регіонів запрошують на пʼяти денний інтенсив 9-15 грудня. Учасників школи з антикорупції навчать, як моніторити закупівлі та виявляти “яйця по 17”, будувати власне розслідування, працювати з YouControl та отримати повний доступ до даних тощо. Серед експертів — Юрій Ніколов, Аліс Юрченко, Віта Думанська і інші. 

Деталі та реєстрація.

Залишити коментар