Skip to content Skip to footer

Можливості червня. Частина 2

З 12 по 27 червня «Український інститут медіа та комунікації» проведе онлайн школу для працівників пресслужб, викладачів журналістики та регіональних журналістів. Серед спікерів школи Отар Довженко, Михайло Кольцов, Олена Чуранова. Участь у події безоплатна, по завершенню на учасники отримають сертифікати.

Деталі за посиланням.

Наші друзі, Платформа Тепле Місто, проведуть в Івано-Франківську воркшоп, присвячений комунікаціям. На події ви дізнаєтеся, як створювати креативні комунікації для соціальних змін та розповідати про діяльність, який tone of voice потрібний саме вам, та як якісно просувати власний проєкт. Досвідом поділяться Юлія Саліженко — журналістка, керівниця спецпроєктів медіа Платформа, та Юрій Марченко — телеведучий, журналіст і головний редактор видання Платформа.

Деталі за посиланням.

До участі у літній медіашколі запрошують тих, хто хоче опанувати професію журналіста. Навчання проходитиме з червня по серпень і включатиме 10 занять з основ написання новинних матеріалів, інтерв’ю, тележурналістики, СММ та інших сфер у медіа. Участь у школі безоплатна.

Деталі за посиланням.

Освітня можливість для фахівців із досвідом та ідеєю майбутнього розслідування. Серед тем школи: етапи побудови розслідування, робота з відкритими даними, захист персональних даних, фото- та відеозйомка, мінімізація ризиків.  Участь у школі безоплатна, також організатори забезпечують проживанням і харчуванням, компенсують проїзд. 

Реєстрація за посиланням.

Подати проєктну пропозицію можуть незалежні медіаорганізації та ГО, які ведуть діяльність з України чи сусідніх країн. В рамках пропозиції розглядають екстрені проєкти, надають кошти на зміцнення потенціалу ГО, а також підтримують медіа Проєктні пропозиції оцінюють на постіній основі, дедлайни розгляду 15 та 30 числа щомісяця. 

Деталі за посиланням.

Залишити коментар