Skip to content Skip to footer

Освітні можливості липняʼ24. Частина 1

Тренінг «Правда через історії» у Дніпрі. Дедлайн 3 липня 

8-11 липня «Освітній дім прав людини в Чернігові» проведе навчання зі сторітелінгу. Під час нього ви дізнаєтесь про права людини та сторітелінг,  отримаєте досвід створення історій у текстовому, відео та аудіо форматах. Кращі матеріали опублікують та поширять через партнерську мережу Дому. 

Реєстрація.

Практичний вебінар «Розслідування дезінформації на YouTube» 4 липня 

«Медіабаза.Кропивницький» проведе вебінар про те, як збирати та аналізувати великі обсяги текстової інформації. Спікерка — Юлія Дукач, керівниця відділу досліджень дезінформації у виданні «Texty». На події ви дізнаєтеся з яких тем, гіпотез та питань починати дослідження контенту на YouTube, як аналізувати заголовки, виявляти псевдоекспертів та які інструменти можна застосувати для системного збору даних із платформи. 

Реєстрація.

Вебінар «7 правил у роботі з авторським правом» 4 липня

На благодійному вебінарі команда TD Hub поділиться практичним досвідом та розбере практичні кейси, як не порушувати авторські права в Youtube та Facebook. Участь безоплатна, проте організатори підкреслюють — подія благодійна. Збирають на психологічну реабілітацію військових, ветеранів та родин полеглих воїнів. 

Реєстрація.

Local News Accelerator Дедлайн 7 липня 

Чотиримісячна програма підтримки для локальних медіа допоможе вибудувати сталу стратегію розвитку та подолати наявні виклики. За цей час ви зможете відвідати тренінги, дослідити власну аудиторію, сформувати стратегію розвитку редакції та впровадження нових продуктів. На навчанні увагу приділять фандрейзингу та бізнес-моделям, новим форматам контенту, співпраці з колегами з інших країн. 

Деталі та заявка.

Тренінг «Інтерв’ю з дітьми, які пережили травму війни» Дедлайн липень-серпень 2024 

Благодійний фонд «Голоси дітей» проведе серію тренінгів для журналістів. Їх присвятять етичному висвітленню історій дітей, які пережили травму війни. Під час тренінгу учасники дізнаються про те, як створювати атмосферу довіри та безпеки під час інтерв’ю, уникати ретравматизації дитини, розповідати історії дітей, які надихають та дають надію. Події пройдуть у Харкові, Львові, Дніпрі, Чернігові, Чернівцях та Миколаєві. Учасникам з інших міст можуть відшкодувати витрати на проїзд і проживання.
Деталі та розклад тренінгів.

Залишити коментар